ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ?
  • Чи повинен пасажир бути громадянином Європейського Союзу? Ні. Ви можете вимагати компенсацію навіть, якщо Ви громадянин іншої країни. Ваше громадянство не впливає на Ваші права згідно з положенням ЄС №261/2004.
  • Як подати позов? Це дуже легко - натисніть кнопку “Перевірити рейс” і заповніть форму для перевірки рейсу. Якщо у Вас виникли труднощі, зверніться до нашої служби підтримки. Ми чекаємо на взаємовигідну співпрацю.
  • Чому так важко отримати компенсацію? Авіакомпанії відкрито оскаржують нове законодавство ЄС. Вони, як правило, відмовляють більшості скарг, опираючись на “надзвичайні ситуації”. Нехтуючи законом нерідко авіакомпанії відмовляються виплачувати компенсацію. Також авіакомпанії користуються незнанням законів авіапасажирами, а також небажанням втягуватись в судову тяганина. Так що означає термін “надзвичайні випадки”? Варто мати на увазі, що затримки або скасування рейсів не завжди відбуваються за виною авіакомпаній. Тобто, якщо це не їх провина, то вони не повинні виплачувати компенсацію. До “надзвичайних ситуацій” відносяться екстремальні погодні умови, політичні хвилювання і страйки. Дані ситуації знаходяться поза зоною контролю авіакомпаній.
Повідомлення відправлено!