Затримали рейс?

Скасували авіапереліт?

відмовили у посадці?


Отримайте до 600 євро

Закони Євросоюзу, України, Турції, США
передбачають компенсацію навіть за рейс 3 роки тому

Заповнюєте заявку
на перевірку рейсу
На нашому сайті Ви заповнюєте просту форму, в якій вказується номер рейсу, дату рейсу, а так само свої контактні дані для зворотного зв'язку з Вами

Надсилаєте копії
необхідних документів
Для якісного позову який ми подамо на авіаперевізника необхідна наявність мінімальної кількості документів: Вашої заявки, скан копій квитків і Вашого закордонного паспорта
Через невеликий проміжок
часу отримуєте гроші
Інше справа за нами! Ми постараємося якомога швидше повернути Вам компенсацію яка може скласти від 250 до 600 євро! Ми перерахуємо їх на Ваш банківський рахунок відразу після отримання компенсації від авіаперевізника
MyAviaHelp
ЧИ ЗНАЕТЕ ВИ

СВОЇ ПРАВА?

У Вас, як авіапасажира, можуть виникнути труднощі з розумінням своїх прав. На жаль, авіакомпанії, туристичні компанії і страхові компанії часто не впевнені у наданні такої інформації. Користуючись ситуацією, ми хочемо надати Вам можливість розібратися у своїх правах детально, щоби наступного разу не погоджуватися на компенсацію авіарейсу у вигляді обіднього талона на 50 євро. Ви можете ознайомитися з детальною інформацією наданою нижче, яка буде обновлятися згідно змін в законах.

Жодних ризиків. Поки ми працюємо над дотриманням Ваших прав – Ви нічого не платите. Все дуже легко. Ви платите тільки у випадку отримання компенсації. Ми допоможемо добитися компенсації від авіакомпанії від 125 до 600 євро на одного пасажира. Тепер Ви розумієте, чому авіаперевізники “щедро” пропонують талони на харчування або бонуси на наступний політ. Ми не можемо зробити щасливими всіх в один момент, але ми стаємо з кожним днем все ближче і ближче до цієї мети.

Читати далі

MyAviaHelp

Європейський Союз (Євросоюз, ЄС, EU, European Union, Europäische Union, L'Union européenne) - об'єднання ряду держав, що підписали Маастрихтський договір, створене в ході процесу європейської інтеграції: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Естонія.

Ми працюємо з багатьма авіакомпаніями по всьому світу: Австрійські авіалінії (Austrian Airlines), Американські авіалінії (American Airlines), Аерофлот (Aeroflot), Ейр Берлін (Air Berlin), Ейр Лінгус (Aer Lingus), Еір Європа (Air Europa), Альіталія (Alitalia), Ейр Балтік (Air Baltic), Адрія Ейрвейз (Adria Airways), Атласджет Ейрлайнс (Atlasjet Airlines), Британські авіалінії (British Airways), Ейр Франс (Air France), Брюссельські авіаційні лінії (Brussels Airlines), Дельта Еірлайнз (Delta Air Lines), ЧСА– Чеські авіалінії (CSA-Czech Airlines), ІзІ Джет (Easy Jet), Євровінгз (Eurowings), Ізі Джет Світцерленд (Easy Jet Switzerland), Естоніан Ейр (Estonian Air), Флайбі (Flybe), Фінейр (Finnair), Германія (Germania), Хоп (HOP!), Іберія (Iberia), КЛМ (KLM), Джет Ейр (Jet Air), МАУ (Міжнародні Авіалінії України), Люфтханза (Lufthansa), Люфтганза Сіті Лайн (Lufthansa City Line), ЛОТ- Польські авіалінії (LOT Polish Airlines), Раянеір (Ryanair), САС Норвегія (SAS Norge), Саузвест Еірлайнз (Southwest Airlines), Скандинавські авіалінії (SAS-Scandinavian Airlines), Сан Експрес Німеччина (Sun Express Germany), Свісс Юропеан ЕйрЛайнс (Swiss European AirLines), Трансавіа Ейрлайнз (Transavia Airlines), Томас Кук Еірлайнз (Thomas Cook Airlines), ТАП Португал (TAP Portugal), Турецькі авіалінії (Turkish Airlines), Трансавіа Франс (Transavia France), Вюлінг Ейрлайнз (Vueling Airlines), Вірджин Атлантік Ейрвейз (Virgin Atlantic Airways), Янеір (Yanair), Волотеа (Volotea), Візз Ейр (Wizz Air), ВАУейр (WOWair), Юнайтед Еірлайнз (United Airlines) та інші.

☝️Важливо розуміти, що перевізник не зобов’язаний сплачувати компенсацію, якщо причиною затримку рейсу, відміни рейсу та овербукінгу була дія надзвичайних обставин або непереборної сили, яким не можна було запобігти, навіть якби було вжито усіх заходів. Такі як, погодні умови, війна, орнітологія, страйк тощо. Але технічні несправності літака або відсутність екіпажу для здійснення польоту тощо до форс-мажору не відносяться.

Також пасажиру положена Компенсація за Зміну Класу Обслуговування тобто нижчому за той, що зазначений у його квитку:
30 % від застосованого тарифу для всіх рейсів дальністю до 1500 кілометрів; або
50 % від застосованого тарифу для всіх рейсів дальністю від 1500 до 3500 кілометрів; або
75 % від застосованого тарифу для всіх інших рейсів, не зазначених у другому та третьому абзацах цього пункту.

Наші контакти

MyAviaHelp

Аскольд Клюс

Консультант


(044) 578-00-32

info@myaviahelp.com


м.Київ, вул. Володимирськая 49-А, оф.157

Повідомлення відправлено!