Багатьох цікавить питання:
“А скільки я отримаю?”
 • Тільки після отримання компенсації ми покриваємо свої витрати в розмірі 25%, як гонорар за покриття витрат за позов. Ми хочемо допомогти все більшій кількості авіапасажирів по всьому світу, але якщо не спроможні добитися для Вас компенсації, то Ви не оплачуєте наші послуги. Нам не платять, якщо Вам не платять – це дуже просто!
  Розмір компенсації (€) € 250 € 400 € 600
  MyAviaHelp отримує (25%)(€) € 62 € 100 € 150
  Ви отримуєте (€) € 188 € 300 € 450
 • Скільки часу займає весь процес? Тривалість процесу залежить від багатьох факторів, але ми стараємося отримати Вашу компенсацію на стільки швидко, на скільки це можливо. Деякі авіакомпанії реагують протягом двох-трьох днів, а інші – чотирьох-шести тижнів або довше. Деякі ніколи не відповідають. Ми завжди боремося за кожен позов, добиваючись відповіді від авіакомпанії. Якщо авіакомпанія відмовляє Вам в позові про компенсацію, наші юристи оцінять ситуацію і, якщо можливо добитися компенсації, то відправлять його в місцевий виконавчий орган, або притягнуть авіакомпанію до суду.
 • Скільки я можу отримати? Розмір компенсації залежить від відстані польоту.
 • Ви не маєте права на компенсацію, якщо авіаперевізник попередив Вас заздалегідь в період від 14 днів і більше до призначеної дати польоту або запропонував Вам альтернативний рейс по такому ж маршруту і розкладу.
  У випадку анулювання рейсу через надзвичайні ситуації, авіакомпанія повинна запропонувати пасажирам наступне:
  1. Вернути кошти за квиток; 2. Надати альтернативний транспорт на Ваше місце призначення якомога раніше; 3. Перереєструвати квиток на наступну дату польоту, зручну для пасажира.
  Навіть в надзвичайних ситуаціях авіакомпанія повинна надати необхідну допомогу авіапасажирам. У випадку відсутності вільних місць на рейсі зручного для пасажира, перевізник повинен знайти добровольців, які можуть відмовитися від свого квитка в обмін на привілеї. Якщо доброволець не знайшовся, то авіакомпанія повинна запропонувати повернути повну вартість квитка або квиток на інший рейс. Якщо пасажир обирає зміну польоту, то перевізник повинен надати йому повну подальшу підтримку. Це може включати в себе харчування, доступ до телефонного зв’язку, проживання в готелі, а також транспорт до готелю та аеропорту. Якщо Ви відмовляєтеся від польоту, то авіакомпанія зобов’язана повернути Вам повну вартість квитка, але крім того, Ви можете розраховувати на компенсацію від 250 до 600 євро на одного пасажира. Часто пасажир обирає другий варіант.
  Рейси з пересадками Якщо у Вас транзитний рейс – це схоже на прямі рейси, але різниця в тому, що Вас можуть обслуговувати різні авіакомпанії з посадками в зоні та поза зоною ЄС. Саме це може вплинути на можливість використання закону ЄС №261. Для цього дивіться місце відправлення і місце посадки на Вашому авіаквитку. Суть в тому, що скасування рейсу, затримання літака або overbooking на Вашому шляху рахується по кінцевому місцю призначення. І саме воно визначає Ваше право на компенсацію.
  Всі рейси повинні мати один номер бронювання. Цей номер Ви знайдете на квитку. Якщо Ви бронювали два або більше окремих рейсів, кожен політ вважається, як окремий рейс зі своїм початковим і кінцевим пунктом призначення.
Повідомлення відправлено!