ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ?
  • Чи повинен пасажир бути громадянином Європейського Союзу? Ні. Ви можете вимагати компенсацію навіть, якщо Ви громадянин іншої країни. Ваше громадянство не впливає на Ваші права згідно з положенням ЄС №261/2004.
  • Як подати позов? Це дуже легко - натисніть кнопку “Перевірити рейс” і заповніть форму для перевірки рейсу. Якщо у Вас виникли труднощі, зверніться до нашої служби підтримки. Ми чекаємо на взаємовигідну співпрацю.
  • Чому так важко отримати компенсацію? Авіакомпанії відкрито оскаржують нове законодавство ЄС. Вони, як правило, відмовляють більшості скарг, опираючись на “надзвичайні ситуації” та ситуації на які авіакомпанія не могла вплинути. Нехтуючи законом нерідко авіаперевізники відмовляються виплачувати компенсацію. Також авіакомпанії користуються незнанням законів авіа пасажирами, а також небажанням втягуватись в судову тяганину. Так що означає термін “надзвичайні випадки”? Ми з радістю пояснимо Вам. Варто мати на увазі, що затримки або скасування рейсів не завжди відбуваються по вині авіакомпаній. Тобто, якщо це не їх провина, то вони не повинні виплачувати грошову компенсацію. До “надзвичайних ситуацій” відносяться екстремальні погодні умови, політичні хвилювання і страйки. Дані ситуації знаходяться поза зоною контролю авіакомпаній.
Повідомлення відправлено!