Нам довіряють!!!
  • ЧОМУ САМЕ МИ? Наші юридичний досвід, в поєднанні цілеспрямованим бажанням заставити авіакомпанії компенсувати своїм пасажирам незручності, робить нас правильним вибором для задоволення Вашої претензії.
  • Чим саме ми можемо Вам допомогти? Ми можемо проконсультувати з питань захисту Вашого права на отримання фінансової компенсації, розмір якої, може скласти навіть 600 євро на одного пасажира. Якщо у Вас є «обґрунтована» претензія, то ми подамо заявку від Вашого імені та зберемо всі докази, що базуються на наших широких знаннях юриспруденції. МояАвіаДопомога потурбується про всі труднощі пов’язані з оформленням документів, що займає чимало часу на переговори з авіакомпаніями. Отримання компенсації ніколи не буває легким, але у нас є потрібні знання і досвід, щоби зробити цей процес максимально простим для Вас. Будьте впевненні, ми будемо боротися за Ваші інтереси на кожному кроці цього процесу.
  • Конфіденційність. Жодна інформація не надається третій стороні без Вашого дозволу, якщо не суперечить законодавству країни. Ви можете звернутись до нас в будь-який момент і вимагати, щоби Ваша інформація була видалена.
Повідомлення відправлено!